Vizyon ve Kalite Politikası
Kalite bizim için bir standart.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi uygulamaları takip ederiz, en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

İnsan kaynağı şirketlerimizde bizi yükselten en büyük değer...

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü grubumuzda istihdam etmek, verimliliklerini artırmak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Mina Group’un devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Bu yolu kurum içi ve dışı eğitim çalışmaları ile destekler; bireysel gelişime aralıksız yatırım yaparız. 

Hep daha yukarıyı hedefler ,amacımıza ulaşmak için bütün gücümüzü kullanırız...

Uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız. Büyüme aksımınızın başlangıç noktası sürdürülebilirliktir. Yatırım hedeflerimizin özünde büyük fikirler; devamlı ve istikrarlı stratejiler yer alır. 

İş etiğimiz,faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde bizi itibarlı kılandır.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi karşılıklı güven, dürüstlük, şeffaflık ve süreklilik esasına göre yürütürüz. Tüm ilişkilerimizde adil, iyi niyetli ve anlayışlı davranmak, bulunduğumuz sektör ve ülkemiz adına katma değer üretmek temel ilkemizdir.

ANASAYFA   |    KURUMSAL   |    SEKTÖRLER    |    REFERANSLAR    |    HABERLER    |    İLETİŞİM
Mina Group © 2015, Tüm Hakları Saklıdır.